AntyTibia

Nie pozwolimy, aby naszych kolegów wyrzarła jakaś powalona gra!


#1 2008-01-14 19:03:36

Cień

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-14
Posty: 10
Punktów :   

Witajcie pogromcy Tibi

Przedstawiać się tu nie będe. Możecie na mnie mówić: cień, cienias, jak kto woli. Jak tu trafiłem? Też sie zastanawiam ale niech to zostanie tajemnicą. Moja przygoda z tibia zaczeła się hmm... jak chodziłem do 6 klasy szkoły podstawowej czyli 4 lata temu. Już wtedy istniał ten syf. Znalazłem go na pulpicie (brat sciągną, zainstalował ale nigdy nie uruchomił) wieć włączyłem. Kiedy wkroczyłem w ten beznadziejnie brzydki świat odrazu pomyślałem że to syf no ale nic, poświęciłem temu aż 10 minut. W szkole gdzie tylko pujść słysze tylko: A ja wczoraj znalazłem bohy, i backpack pełne UH'ów". Oczywiście pół mojej klasy się tym zachwyca. Szczerze mówiąc Tibia mogłaby być fajna bo pomysł jest dobry (grafika to nie znaczy grywalność) lecz gre tworzą także gracze a ci tylko zabijają się miedzy sobą by zdobyć jakiś bezsensowny przedmiot. Ok nie mam nic przeciwko ale jak kumpel kumplowi hakuje konto by mieć jakiś głupi item i zrywa przyjaźń to już jest coś nie tak. U mnie kumpel zabił postać kolegi tylko po to by sboie zdobyć item, a później pobili sie z powodu zwykłej gry na realu.

Offline

 

#2 2008-01-14 19:43:08

Mathias

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Witajcie pogromcy Tibi

Witaj! Przeczytałem twoją historię i wiesz co? U mnie było, jest i niestety będzie tak samo. Nie wiem, czemu wszyscy w to grają, przecież już lepiej sobie zagrać w jakąś tekstówkę . U mnie też biją się o to, że jeden drgiego zniszczył w tej grze. Już lepsze jest MU.

Offline

 

#3 2008-01-14 19:57:49

Magda G.lutek

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Witajcie pogromcy Tibi

Rzeczywiście, Tibia jest dobrym pomysłem na grę, ale gry MMORPG i MMO tworzą gracze. A Ci wszyscy się zabijają, hakują konta (to też jest złe ), sprzedają, nabijają level, chcą być tzw. BK lub MG. Ale powstrzymajmy się od zbędnych komentarzy i wróćmy do rzeczywistości.
Cień, uważam, że jesteś spoko Witamy!

Offline

 

#4 2008-01-15 19:25:17

Chopin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Witajcie pogromcy Tibi

Witaj Cień! Umnie wszkole na przerwie słyszałem raz:
- Maciek, Tibia to bóg
Albo:
- Kurna, gram na serwie gdzie w (pisze tak jak mówili nie tak jak sie pisze) bakpaki z adore flame razy 90.
- Drugi nato: - Taaa

Ale, Cień witamy w gronie!

Offline

 

#5 2009-04-11 13:16:08

Crip

Nowy

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witajcie pogromcy Tibi

U mnie też raz była taka sama sytuacja jeden gościu zlał swojego najlepszego kumpla, bo jak on to mówił "chciałeś mnie zhakować".

Chopin
Też raz słyszałem jak jeden z moich znajomych mówił tibia to bóg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechanikaibudowamaszyn.pun.pl www.elekitelek.pun.pl www.zmierzchkhorinisrp.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl www.agrogames.pun.pl